Previous
Next
 • Twoje posiłki
  będą smaczne
  i zdrowe!  Chcesz zrzucić zbędne kilogramy, zbudować masę
  mięśniową albo rozpocząć dobrze i zdrowo jeść?

  Określ swój cel i dobierz dietę odpowiednią do Twoich potrzeb.
  Nasz zespół zrobi wszystko, aby każdy dzień jedzenia
  z Happy był smaczny i dostarczał odpowiednią ilość energii!
  WYBIERZ SWÓJ ZESTAW
 • SUPER SLIM
  900/1200 kcal


  Dieta jest restrykcyjną formą redukcji, przeznaczona dla osób, które mają niewielkie zapotrzebowanie kaloryczne oraz minimalną aktywność fizyczną. Bogata w produkty pełnoziarniste, warzywa i owoce. Zawiera chude mięso, ryby, jaja oraz nabiał.
  Mimo niewielkiej kaloryczności, dieta dostarcza wszystkich
  niezbędnych składników odżywczych.


  ZAMÓW
 • Office
  3 posiłki
  1000/1200 kcal


  W skład diety wchodzi śniadanie, obiad i podwieczorek. Propozycja optymalna dla osób zapracowanych z niewielką ilością czasu na gotowanie. Możesz zdrowo się odżywiać i dodatkowo zredukować niewielką ilość kilogramów, przy niskiej aktywności fizycznej.


  ZAMÓW
 • Office
  1300/1500/1800 kcal


  Dieta dla osób chcących zdrowo się odżywiać lub zredukować niewielką ilość kilogramów, przy niskiej aktywności fizycznej. Dominują tu pełnoziarniste produkty, chude mięso oraz nabiał.
  Dieta dostarcza codzienną porcję warzyw i owoców.


  ZAMÓW
 • Active
  2000/2500/3000 kcal


  Dieta dla osób o wysokiej aktywności fizycznej. Składa się z węglowodanów złożonych, które są podstawowym źródłem energii, pełnowartościowego białka oraz tłuszczy. Odpowiedni balans składników odżywczych oraz dobór produktów wspomaga
  budowanie siły i masy mięśniowej.


  ZAMÓW
 • KETO DIETA
  2000/2500 kcal


  Dieta jest odmianą bardzo restrykcyjnej diety, jednak przy regularnym oraz rzetelnym stosowaniu można uzyskać znakomite efekty. Oparta jest głównie na białkach oraz tłuszczach, znacznym ograniczeniom ulega natomiast podaż węglowodanów.


  ZAMÓW
 • Vegetarian
  1300/1800 kcal


  Dieta skierowana jest do osób, które wykluczyły mięso ze swojego jadłospisu. Nasze posiłki, poprzez swoje urozmaicenie, realizują dzienne zapotrzebowanie na witaminy i składniki mineralne. Odpowiednia ilość białka dostarczana jest poprzez produkty nabiałowe oraz rośliny strączkowe.
  >Na życzenie klienta dieta może zawierać ryby.


  ZAMÓW
 • VEGAN
  1000/1200 kcal


  To dieta wykluczająca z codziennego jadłospisu wszelkie produkty pochodzenia zwierzęcego, w tym jaja i nabiał. Produkty odzwierzęce, zastąpiliśmy ich pełnowartościowymi odpowiednikami stosując w produkcji napoje i sery roślinne, nasiona roślin strączkowych oraz pełnoziarniste kasze.


  ZAMÓW
 • Post warzywno
  owocowy
  od 650 do 850 kcal


  Dieta jest skierowana przede wszystkim do osób, które pragną oczyścić oraz uregulować swój organizm. Jest to rodzaj postu, który dopuszcza spożywanie wyłącznie owoców i warzyw. Bazuje na naturalnej zdolności organizmu do samoleczenia. Dodatkowo zawarte w warzywach i owocach przeciwutleniacze wspomagają oczyszczanie i „uzdrawianie się” organizmu.


  ZAMÓW
 • Fodmap
  1300/1800 kcal


  Sposób żywienia dedykowana dla osób cierpiących na zespół jelita drażliwego w celu złagodzenia dokuczliwych objawów ze strony przewodu pokarmowego. Dieta opiera się na ograniczeniu spożycia produktów zawierających FODMAP, czyli łatwo fermentujące węglowodany.


  ZAMÓW
 • Gluten &
  lacto free
  13000/1800 kcal


  Dieta dedykowana jest osobom z nadwrażliwością na gluten i nietolerancją na laktozę. Produkty zawierające te dwa składniki są eliminowane i zastępowane odpowiednimi zamiennikami. Nie powinna być stosowana przez osoby chore na celiakię, a także u osób z nadwrażliwością w której nawet niewielkie ilości wywołują objawy.


  ZAMÓW

DLACZEGO MY?

Dostarczamy paliwo
na cały aktywny dzień.
Gotujemy zdrowo
i bez konserwantów.
Używamy tylko
świeżych produktów.

Zapewniamy wsparcie
oraz porady dietetyka.
Gotujemy specjalnie
dla Ciebie!

KALKULATOR ZAPOTRZEBOWANIA:


PYTANIA I ODPOWIEDZI

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ CATERING DIETETYCZNY

W natłoku codziennych obowiązków związanych z pracą, domem coraz częściej brakuje nam czasu na „ZDROWY, REGULARNY POSIŁEK”. W pośpiechu „zjadamy cokolwiek”, a wieczorową porą rekompensujemy sobie podwajając lub potrajając ilość kalorii . Aby dbać o prawidłową gospodarkę żywieniową oraz funkcjonowanie naszego organizmu powinniśmy  regularni przyjmować 5 posiłków co 3h dopasowanych do naszego trybu życia. Większość z Nas dopiero w momencie pojawienia się chorób , infekcji, schorzeń zaczyna zastanawiać się nad sposobem odżywiania i jego wpływem na zdrowie.

Happy Diet nie zamyka się na żadnego klienta. Ułożymy dietę dla każdego!

Pamiętaj jednak, że jeżeli cierpisz na alergię, nietolerancję lub choroby przewlekłe powinieneś skonsultować się z naszym dietetykiem.

Dla alergików możemy bezpłatnie wykluczyć lub zamienić dwa składniki w diecie. Jeżeli nie znajdziemy rozwiązania Twoich problemów w standardowych dietach, możemy ułożyć indywidualny plan dietetyczny i gotować specjalnie dla Ciebie.

Przede wszystkim musisz określić powód i ewentualny cel, dla którego chcesz rozpocząć korzystanie z naszego cateringu.

Do określenia kaloryczności możesz skorzystać z kalkulatora na naszej stronie. Pamiętaj, że jest to jednak tylko narzędzie. Zachęcamy do konsultacji z naszym dietetykiem, który pomoże dobrać odpowiedni rodzaj diety wraz z kalorycznością.

Dla osób zamawiających w Happy Diet minimum 30- dniową (bez weekendów) dietę lub zamawiających dietę na cały miesiąc, konsultacja wraz z analizą składu ciała jest bezpłatna. W innych przypadkach konsultacje i układanie planu diety jest płatne zgodnie z naszym cennikiem.

Wszystkie nasze programy żywieniowe są opracowane przez specjalistów z zakresu żywienia. Diety Office i Activ są skierowane dla osób potrzebujących zrównoważonego programu żywieniowego lub trenujących. Pozostałe są ukierunkowane na pewne efekty lub dedykowane dla osób z konkretnymi problemami żywieniowymi.

Dieta Super Slim jest dietą ze stosunkowo niskim bilansem energetycznym. Dedykowana jest dla Pań potrzebujących ratunku, gdy tydzień przed wielkim balem, suknia uszyta na miarę okazuje się trochę za ciasna lub dla osób uzupełniających bilans energetyczny np. poprzez suplementację lub dodatkowe posiłki.

Dieta Super Slim w większości przypadków nie zapewnia pełnego zapotrzebowania energetycznego, co utrudnia prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu i prowadzi do spowolnienia przemiany materii. W konsekwencji jesteśmy niezadowoleni z diety, czujemy ciągły głód, nie potrafimy się skoncentrować, a kiedy dietę przerwiemy spotkamy się z efektem jo-jo. Dlatego nie należy jej stosować na stałe!

Diety te wykluczają pewne składniki zapewniające białka zwierzęce. To nie znaczy jednak, że w diecie nie dostarczamy białka. W zależności od diety są one uzupełniane przez ryby, nabiał lub białka roślinne.

Przy zamówieniu pełnej diety każdego dnia dociera do Ciebie pięć posiłków. W ich skład wchodzi: śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja. Wyjątkiem jest dieta trzy posiłkowa oraz ketogeniczna, w których potrzebna energia dostarczana jest w trzech posiłkach: śniadanie, obiad, kolacja. Jeżeli chcesz wykluczyć, któryś z posiłków, poproś o indywidualną wycenę.

Happy Diet to zespół profesjonalistów, których łączy wspólna pasja do zdrowego trybu życia i pysznego gotowania. W skład naszego zespołu wchodzi kilkanaście osób, a nasza wiedza i doświadczenie pozwala na utrzymanie najwyższej jakości naszych usług. Pracujemy zgodnie z wymogami HACCP, co zapewnia naszym klientom gwarancję higieny i świeżości naszych usług. Tworzymy posiłki zapewniające „paliwo” najwyższej jakości!

W skład naszego zespołu wchodzą ludzie aktywni fizycznie, którzy często sami korzystają z naszego jedzenia, czyli gotują sami dla siebie!

Dla osób jedzących z nami oferujemy stałe wsparcie oraz profesjonalne porady, w przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań lub wątpliwości.

Wszystko to daje gwarancję, że Happy Diet to firma godna Waszego zaufania!

Codziennie dokładamy staranności, aby nasze diety były zróżnicowane i unikatowe. Pracuje nad tym dietetyk oraz dział kontroli jakości, którzy stale dbają o różnorodność menu. Nad przygotowaniem posiłków pracuje czterech kucharzy, którzy każdego dnia zaskakują kreatywnością podania dań i tak dobierają składniki, aby za każdym razem osiągnąć inny efekt smakowy i wizualny.

Specjalnie dla nowych klientów przygotowaliśmy możliwość zamówienia 3- dniowego zestawu próbnego w promocyjnych cenach od 99zł – 129zł. Pozwala to na sprawdzenie naszych programów żywieniowych i ocenę ich pod kątem smaku, wyglądu, uczucia zaspokojenia głodu i co najważniejsze: samopoczucia i energii.

Nie musisz wierzyć nam na słowo – sprawdź sam!

Odpowiedź brzmi: TAK! Posiłki, które zostały dostarczone zawierają kaloryczność i składniki, które powinieneś dostarczyć organizmowi na cały dzień. Organizm musi przyzwyczaić się do regularnego jedzenia i tylko to jest gwarancją sukcesu. Jeżeli masz problem z ilością możesz przez pierwsze 2-3 dni zastosować niższą kaloryczność, wtedy porcje będą mniejsze.

NASI PARTNERZY: