Previous
Next
 • Twoje posiłki
  będą smaczne
  i zdrowe!  Chcesz zrzucić zbędne kilogramy, zbudować masę
  mięśniową albo rozpocząć dobrze i zdrowo jeść?

  Określ swój cel i dobierz dietę odpowiednią do Twoich potrzeb.
  Nasz zespół zrobi wszystko, aby każdy dzień jedzenia
  z Happy był smaczny i dostarczał odpowiednią ilość energii!
  WYBIERZ SWÓJ ZESTAW
 • SUPER SLIM
  900/1200 kcal


  Dieta jest restrykcyjną formą redukcji, przeznaczona dla osób, które mają niewielkie zapotrzebowanie kaloryczne oraz minimalną aktywność fizyczną. Bogata w produkty pełnoziarniste, warzywa i owoce. Zawiera chude mięso, ryby, jaja oraz nabiał.
  Mimo niewielkiej kaloryczności, dieta dostarcza wszystkich
  niezbędnych składników odżywczych.


  ZAMÓW
 • Office
  3 posiłki
  1000/1200 kcal


  W skład diety wchodzi śniadanie, obiad i podwieczorek. Propozycja optymalna dla osób zapracowanych z niewielką ilością czasu na gotowanie. Możesz zdrowo się odżywiać i dodatkowo zredukować niewielką ilość kilogramów, przy niskiej aktywności fizycznej.


  ZAMÓW
 • Office
  1300/1500/1800 kcal


  Dieta dla osób chcących zdrowo się odżywiać lub zredukować niewielką ilość kilogramów, przy niskiej aktywności fizycznej. Dominują tu pełnoziarniste produkty, chude mięso oraz nabiał.
  Dieta dostarcza codzienną porcję warzyw i owoców.


  ZAMÓW
 • Active
  2000/2500/3000 kcal


  Dieta dla osób o wysokiej aktywności fizycznej. Składa się z węglowodanów złożonych, które są podstawowym źródłem energii, pełnowartościowego białka oraz tłuszczy. Odpowiedni balans składników odżywczych oraz dobór produktów wspomaga
  budowanie siły i masy mięśniowej.


  ZAMÓW
 • KETO DIETA
  2000/2500 kcal


  Dieta jest odmianą bardzo restrykcyjnej diety, jednak przy regularnym oraz rzetelnym stosowaniu można uzyskać znakomite efekty. Oparta jest głównie na białkach oraz tłuszczach, znacznym ograniczeniom ulega natomiast podaż węglowodanów.


  ZAMÓW
 • Vegetarian
  1300/1800 kcal


  Dieta skierowana jest do osób, które wykluczyły mięso ze swojego jadłospisu. Nasze posiłki, poprzez swoje urozmaicenie, realizują dzienne zapotrzebowanie na witaminy i składniki mineralne. Odpowiednia ilość białka dostarczana jest poprzez produkty nabiałowe oraz rośliny strączkowe.
  >Na życzenie klienta dieta może zawierać ryby.


  ZAMÓW
 • VEGAN
  1000/1200 kcal


  To dieta wykluczająca z codziennego jadłospisu wszelkie produkty pochodzenia zwierzęcego, w tym jaja i nabiał. Produkty odzwierzęce, zastąpiliśmy ich pełnowartościowymi odpowiednikami stosując w produkcji napoje i sery roślinne, nasiona roślin strączkowych oraz pełnoziarniste kasze.


  ZAMÓW
 • Post warzywno
  owocowy
  od 650 do 850 kcal


  Dieta jest skierowana przede wszystkim do osób, które pragną oczyścić oraz uregulować swój organizm. Jest to rodzaj postu, który dopuszcza spożywanie wyłącznie owoców i warzyw. Bazuje na naturalnej zdolności organizmu do samoleczenia. Dodatkowo zawarte w warzywach i owocach przeciwutleniacze wspomagają oczyszczanie i „uzdrawianie się” organizmu.


  ZAMÓW
 • Fodmap
  1300/1800 kcal


  Sposób żywienia dedykowana dla osób cierpiących na zespół jelita drażliwego w celu złagodzenia dokuczliwych objawów ze strony przewodu pokarmowego. Dieta opiera się na ograniczeniu spożycia produktów zawierających FODMAP, czyli łatwo fermentujące węglowodany.


  ZAMÓW
 • Gluten &
  lacto free
  13000/1800 kcal


  Dieta dedykowana jest osobom z nadwrażliwością na gluten i nietolerancją na laktozę. Produkty zawierające te dwa składniki są eliminowane i zastępowane odpowiednimi zamiennikami. Nie powinna być stosowana przez osoby chore na celiakię, a także u osób z nadwrażliwością w której nawet niewielkie ilości wywołują objawy.


  ZAMÓW

DLACZEGO MY?

Dostarczamy paliwo
na cały aktywny dzień.
Gotujemy zdrowo
i bez konserwantów.
Używamy tylko
świeżych produktów.

Zapewniamy wsparcie
oraz porady dietetyka.
Gotujemy specjalnie
dla Ciebie!

KALKULATOR ZAPOTRZEBOWANIA:


PYTANIA I ODPOWIEDZI

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ CATERING DIETETYCZNY

W natłoku codziennych obowiązków związanych z pracą, domem coraz częściej brakuje nam czasu na „ZDROWY, REGULARNY POSIŁEK”. W pośpiechu „zjadamy cokolwiek”, a wieczorową porą rekompensujemy sobie podwajając lub potrajając ilość kalorii . Aby dbać o prawidłową gospodarkę żywieniową oraz funkcjonowanie naszego organizmu powinniśmy  regularni przyjmować 5 posiłków co 3h dopasowanych do naszego trybu życia. Większość z Nas dopiero w momencie pojawienia się chorób , infekcji, schorzeń zaczyna zastanawiać się nad sposobem odżywiania i jego wpływem na zdrowie.

NASI PARTNERZY: