Dlaczego warto wybrać catering dietetyczny

W natłoku codziennych obowiązków związanych z pracą, domem coraz częściej brakuje nam czasu na „ZDROWY, REGULARNY POSIŁEK”. W pośpiechu „ zjadamy cokolwiek” a wieczorową porą rekompensujemy sobie podwajając lub potrajając ilość kalorii . Aby dbać o prawidłową gospodarkę żywieniową oraz funkcjonowanie naszego organizmu powinniśmy regularni przyjmować 5 posiłków co 3 h dopasowanych do naszego trybu życia. Większość z Nas dopiero w momencie pojawienia się chorób , infekcji, schorzeń zaczyna zastanawiać się nad sposobem odżywiania i jego wpływem na zdrowie.

 

Wyznaczam sobie Cel –„ODCHUDZANIE” od jutra … tak ciężko jest zacząć od dziś… późno skończyłam pracę i nie było czasu na zakupy…co mam ugotować skoro nie wiem jak…czemu w restauracjach nie ma gotowych posiłków dla takich jak Ja?…hmm odwieczny problem osób walczących z otyłością lub mających niewielka nadwagę …jak to zrobić? Czy ktoś może przeliczyć kalorie, dopasować posiłek a na koniec ugotować to wszystko za mnie?

Odpowiedz na te pytania jest bardzo prosta – CATERING DIETETYCZNY – jest to rozwiązanie zarówno dla osób, które chcą się zdrowo odżywiać jak i dla tych którzy chcą pozbyć się nadmiernych kilogramów. Dzienne zapotrzebowanie białka, węglowodanów i tłuszczy jest rozłożone na 5 zdrowych posiłków. Odpowiednia dobrana kaloryczność diety pozwala uniknąć podjadania między posiłkami oraz pojawiania się uczucia głodu związanego ze zbyt małą podażą kalorii. Posiłki przygotowywane są codziennie z wysokiej jakości produktów o bogatej wartości odżywczej.

 

Catering dietetyczny posiada szeroki wachlarz posiłków w swojej ofercie, które indywidualnie dobierane są przez dietetyków ze względu na wzrost, masę ciała, aktywność fizyczną oraz stan zdrowia. Nie odkładaj decyzji na jutro…zamów już dziś i przekonaj się, że z Nami osiągniesz zamierzony cel.